2014 Yılı Astroloji tahminleri - Yükselen Koç - Boğa - İkizler

Meltem Güner25 Aralık

Meltem Güner

Toplam : 198 Yazı

Toplam Okunma : 305419 Kez

Yazar Hakkında
<%=h_detail.InnerText.ToString() %>

 

 

Yükselen Burçlara Göre 2014 Yılı ( Koç - Boğa- İkizler ) 
Yükselen Koç;  Uranüs 2012 yılından bu yana kendinizi keşfetmenizi destekliyor. Arkadaşları, sevenleri biraya getiren, yerinde duramayan yapınızı daha da hızlandıran bu transit eş, sevgili yada ortağınız ile olan ilişkilerinizin işleyişini de değiştiriyor. Siz sanki siz değilsiniz artık yada belki karşınızdakiler için aynı ifadeyi siz kullanıyor olabilirsiniz. 2012 Kasım ayından bu yana çok çalışmaktan kaynaklı bedeninizi fazla zorladığınızı hissediyor olabilirsiniz. Boşanmış, uzun yıllardır devam eden ilişkinizi bitirmiş olabilirsiniz. Belki de ilişkinizde zorlanmalar yaşıyorsunuzdur. Bu zorlanmaların yanında evinizle ilgili yaptığınız değişimler sizi mutlu etmiş olabilir. Ama evinizde yeterince zaman geçirebiliyor musunuz? Bu yılın size en güzel hediyesi aşk ve belki de yeterince ilgilenemediğinizi düşündüğünüz çocuğunuz ile geçirebilecek zaman olacaktır.  Bunun yanında bir süredir işiniz ile ilgili yaşadığınız zorlanmaların sizi yıpratmasına izin vermek zorunda kaldığınız düşüncesi ile boğuşmaya devam edeceksiniz. ‘’ işimi seviyorum ama çok yoruluyorum’’ diyebilir ve devam edebilirsiniz. Ancak zamanın efendisi Satürn sizi bu konuda desteklemiyor bilesiniz zorlanan bedeninizle biraz daha ilgilenmenizde fayda var.
Koç Yükselen Koç burçları; 2012 yılının bahar aylarından bu yana aşka bakış açınız değişti belki de hiç ummadığınız bir şekilde sonuçlanan bir ilişkinin ardından yeni birisinden ne istediğinize karar veremez oldunuz. Kendinizi yeterince özgür hissetmiyor olabilirsiniz. Hayat size ‘’ özgür olmak istiyorsan, değişimi kabul etmelisin ‘’ diyor. Belki de sizin de değişmesini istedikleriniz var. Kendinizi iş, ev ve sorumlu olduğunuz insanlara karşı sorumlu hissettiğiniz için kapana kısılmış hissinizden sıyrılmanız için destekleneceksiniz. Şanslı olduğunuz alanlar geçen yıl belki eviniz, aileniz ile ilgiliydi önümüzde ki Temmuz ayına kadar ev değişikliği, yeni eve geçme, satın alma, dekore ettirme gibi konularda şanslısınız. Temmuz sonuna doğru ise hayatınızda belki de öncelikle dış görüntüsünden etkileneceğiniz biriyle karşılaşacaksınız. Uzun süreden bu yana hissetmediğiniz bir duygu içinde olmanıza neden olabilecek olan bu karşılaşma sizi oldukça etkileyecektir. Eğer evli iseniz bu dönemde çocuklarınızla ilgili bir takım gelişmeler sizi mutlu edebilir. Bebek isteyenler, yeni bir bebek müjdesi de yaşayabilirler. Şans oyunlarında da oldukça şanslısınız 2014 ağustos ve -2015 ağustos arasında.
Aynı dönemlerde gündeminizde çocuklar, aşk ( bu belki de mevcutta devam eden ilişkinize ait bir sorgulama ya da yeniden aşık olma hali olabilir ) ve işinizle ilgili yeni başlangıçlar olabilir.
2012 yılından bu yana artan sezgilerinizin size yol göstermesine izin verirseniz önünüzü görmeniz kolaylaşır.

Yükselen Boğa Burçları;  2012 yılının son günlerinde başlayan eski eşiniz, eşiniz, ortaklarınız yada eskiden birlikte iş yaptığınız kişilerden kaynaklı sorunlarla uğraştığınız bir yılı geride bırakırken neden bunları başınıza geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. 2013 yılında gerçekleşen birçok ay ve güneş tutulmaları 1. Ve 7. Eviniz üzerinde gerçekleşti. Beklenmedik gelişmelerle sarsılırken aslında yerinizde köklendiğinizi ve güçlendiğinizi hissettiniz. Kendi gücünüzü fark ettiniz. Siz ki hareket etmeyi pek sevmezdiniz yerinizde duramadınız belki de dinlenecek zaman bulamadınız. Geçmişte rahat davrandığınız fazla güvenerek kontrol etmediğiniz konularla ilgili bir hayli disipline oldunuz. Hukuksal konuların gündeminizde olması her ne kadar sizi germiş olsa da kendisinden emin olmayı seçen yükselen Boğa burçları bu yıl daha rahatlar. Belki hukuksal gündeminiz devam edebilir. Bu bir süredir devam eden bir süreç sizin için hayatınız boyunca hiç olmadığı kadar hukukla iç içesiniz. Yakın çevrenizden, kardeşlerinizden destek gördüğünüz bir yıl oldu 2013 ve 2014 Temmuz ayının sonlarına kadar bu alanlarda desteklenmeye devam edeceksiniz. Siz yükselen Boğalar belki de son yılların en yoğun kariyer odaklı dönemlerinden geçmektesiniz. Çalışmayan, çalışmaya ara vermiş olanlar da dahil 2008 yılından itibaren çalışma hayatına dahil oldunuz. Bu yılların devamında kariyerinizle ilgili planlamalarınızı değiştirmiş de olabilirsiniz. Danışmanız ve yardım almanızla ilgili bir ödeviniz var hatırlatmakta fayda görüyorum. Belki bir konuda yardım alırken zorlanıyordunuz ancak 2014 yılının sonlarına kadar bu ödevi bitirmeniz isteniyor sizden. Kendinizde eksik gördüklerinizi dışarıdan tamamlamanın, bir eksiklik değil bütünden destek almak olduğunu idrak etmeli ve rahatça almayı kabul etmelisiniz. Bunu yapabilirseniz 2015 yılı  Mayıs- Ağustos aylarında ortaklık, evlilik, danışmanlık alanlarında keyifli ödüllere sahip olabilirsiniz.

Boğa yükselen Boğa Burçları
2012 yılından bu yana kendinizi belki bilmediğiniz bir takım olayların içinde buldunuz. Hastaneler, kapalı yerler, hapishaneler, bunlarla ilgili korkularınız oluştu belki de. Hızlı bir şekilde değişen gündeminizin size ‘’ ben hiçbir şeyi kontrol edemiyorum, yeterince özgür hissetmiyorum, hiçbir şey benim elimde değil’’ hissi yaşatmış ya da yaşatıyor olabilir. Uzaklarda olan yakınlarınız, çocuklarınız yada belki de uzağa gitme özleminiz artmış olabilir. Bırakıp gitmek sanki en kolayı gelir insana bazen, ancak geçmişte yaptığınız ortaklıklar, evlilikler, yakınınız olanları bırakıp gidememenin ağırlığı ile kaldınız, hareket edemediniz. Hareket edemediğiniz noktalarda dışarıdan yaşadığınız bir takım olaylar nedeni ile ki bunlar ‘’hukuksal konular, alacak verecek ilişkileri, kira gelirleriniz’’ ile ilgili de olabilir, hareket etmek zorunda kaldınız.  Hareketi sevmeyen yanınıza pek iyi gelmese de bu yıl en çok kendinizle ilgilenmek zorunda bırakıyor belki de sizi evren.
Eski eşiniz, eski ortalıklarınız yada mevcutta kiler için bir beklentisi var sizden yaşamın kendinizi özgürleştirmenizi ve ilerlemenizi istiyor. Tavsiyem bunu bir an önce yapmanızdır. 2015 den sonra bu anlaşmalardan dolayı elde ettiğiniz gelirlerinizi korumak için şimdiden gözden geçirin.
Ev değişikliği düşünüyorsanız eğer 2014 yılının 2. Yarısından itibaren uygun bir zaman sizin için, bir anda yakınlarınızdan destek alarak bir mekan satın da alabilirsiniz. Belki de 2015 yılının ortalarına kadar bu alanda oldukça şanslısınız, belki ailenizden bir miras bile kalabilir.
Sosyal çevrelerde kendinizi feda edecek kadar yoğun çalışmalar içine girebilirsiniz. Kendinize dikkat edin, bedeninizi zorlamayın.
 

Yükselen İkizler; İkizler burcu sizin için yazmak ve iletişimin ön plana çıkacağı bir yıla giriyorsunuz. 2014 yılı yaz aylarından itibaren iletişimin gücünü hissedeceksiniz. Birçok ikizler burcunun iletişim ve ifade ile ilgili yaşadığı sıkıntıları vardır. Bu yıl ve 2015 yılının sonbahar aylarına kadar iletişimin gücünü hissedeceksiniz. İnternetle ilgili bir takım atılımlar yapabilirsiniz. Kariyer hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar bu yılın başlarından itibaren son bulacak gibi gözüküyor. Anlamanız gerekenleri anlayarak bir karar verdiniz yada vereceksiniz. Yaptığınız iş her ne ise belki bu alanda bir yenilenmeye ihtiyacınız vardı. Hayat sizi belki zorladı hatta zaman zaman önünüzü görmekte zorlandığınız anlar olmuştur. Belki bu etki azalarak da olsa devam edebilir. Ancak sizden istenilen iş hayatınızda çalışma şeklinizde bir değişiklik yapmanız. Aynı işi yapmaya devam ediyor olsanız da çalışma saatlerinizi değiştirebilirsiniz yada daha fazla sayıda kişiye ihtiyacınız olduğunu kabul edebilirsiniz. Her ne ise yaptığınız sağlığınız için bir revizyon isteniyor. Hayal dünyanızı geniş tutarak kişiliğinize uygun bir mesleki tercih yapmanız da isteniyor olabilir. Kariyer ve çalışma hayatınızla ilgili revizyonları bu yıl içinde tamamlamanızda fayda var. Yaptığınız değişikliklerde zorlansanız da bilmelisiniz ki kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir alana geçiyor olacaksınız.
2014 yılının ortalarına kadar maddi olarak desteklenir bir etkiye sahipsiniz, belki de geçtiğimiz yılın sonbahar aylarında başlayan bir takım işlerinizin sonuçlarını bahsi geçen aylarda alabilirsiniz. 2014 yılı yaz aylarında iletişim sizin için en önemli konu olacak, bu kendinizi yakın çevrenize rahatça ifade ederek rahatlamanızda olabilir, öte yandan ifade yoluyla yaşamınızda bir takım rahatlamalarda yaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizde gerçekleşen ve hali hazırda da devam eden etkiler belki de uzun yıllar daha devam edecek. Hiç ait olabileceğinizi düşünmediğiniz ama size kendinizi daha iyi hissettiren yepyeni çevrelerde olmaktan keyif alacaksınız.
2008 yılından bu yana daha spritüel, daha derin hissediyor olabilirsiniz. Hayatınızın bir bölümünde yaşadıklarınız adeta size çok uzak geliyor olabilir, geçmişinizin zaman zaman size ait olup olmadığını sorgulayacak kadar uzak hissedebilirsiniz kendinizi.
Bu yaşadığınız yeni dönemde dışarıdan desteklenen yani çalışmadan elde edilen gelirleriniz ile ilgili bir takım yenilikler yaşıyor olabilirsiniz. Mevcutta kira geliriniz varken kesilebilir ve kendi kazancınızla yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Tam tersi birden telif hakkı elde eder yada kira gelirlerinizle kazançlarınız artabilir.

Yazar : Meltem Güner
Okunma Oranı : 1501 Kez Okundu.
Tarih : 25 Aralık
Paylaşın Yazdır Mail Gönder

Yorumlar (0Yorum)

Henüz Hiç Yorum Yapılmamış !

Yorum Yazın

Sosyal
Sihirli Us Takvimi

28

Ağustos 2015

8. Ay,31 Gün,35. Hafta

Burç TahminleriDiğer Yazılar